Hakkımızda

Hayati Öztürk tarafından 1974 yılında ilk ilmeği atılan Brodeteks, simli iplik büküm ile tekstil sektörüne giriş yapmıştır.

Hayallerinizi Hayata Geçiriyoruz

Üretim kalemlerini çeşitlendirerek kendini geliştiren firmamız devam eden yıllarda çamaşırlık saten ve birman kumaş, brode, perde ve yatak örtüsü, konfeksiyon, fisto ve güpür imalatı ile de büyümeye devam etmiştir. Boyahane ve iplik büküm tesislerini de bünyesine ekleyerek entegre tesis haline gelen Brodeteks, teknolojiyi en şekilde kullanarak pazardaki yerini daha da sağlamlaştırmıştır.

Aradığınız adres

Birbirinden farklı üretim çeşitliliğimiz ile tekstilde aradığınız adresiz. Boyahane ve iplik büküm tesislerimiz ile terminde avantaj sağlarken kreasyon, tasarım, desen çeşitliliği, fiyat, performans ve kalite ile de tercih sebebi oluyoruz.

En iyi haliyle yenilik

Yaratıcı tasarım ekibimiz, en yüksek çıktı kalitesini garanti etmek için gelişmiş araçlar ve teknikler kullanarak birinci sınıf tasarımlar üretir. Tekstil ihtiyaçlarınız için mükemmel tasarımı elde etmenizi sağlıyoruz. 50 yıllık tecrübemiz ile tekstil hayallerinizi hayata geçirmek için bize güvenebilirsiniz.

Desen çeşitliliği

Kendi tasarladığımız ürünleri zengin iplik ve kumaş kartelalarıyla harmanlayıp her zaman yenilikçi, modayı takip eden tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Aynı zamanda geçmişten günümüze gelen brodenin ve nakışın estetiği doğrultusunda hazırladığımız kreasyonlarımızı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kapsamlı desen çeşitliliğimizden birini seçin veya ihtiyaçlarınıza göre olanı sipariş edin.

Eşsiz üretim standartları

Üretim sürecimiz, en son teknoloji ve alanında deneyimli bir ekip tarafından desteklenmektedir ve her seferinde zamanında mükemmel sonuçlar vermemizi sağlar. Süreçlerimiz ISO sertifikalıdır ve daima %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun esnek çözümler

Özel siparişler ve toplu siparişler dahil olmak üzere her bütçeye uygun geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca hizmetlerimizin herkes için erişilebilir ve uygun fiyatlı olduğundan emin olmak için çok çeşitli ödeme seçenekleri ve indirimler sunuyoruz.

Üretim hızı ile termin avantajı

Tasarımı seçtikten sonra üretim uzmanlarımız onun teknik özelliklerine göre mükemmel bir şekilde oluşturulmasını ve kısa sürede üretilerek size gönderime hazır hale getirilmesi sağlar.

Dünyanın ihtiyaçlarına çözümler

Boyahane hizmeti ve iplik satışı konularında yurt içine, diğer satışların tamamını yurt dışına yapıyoruz. Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Avusturya, Slovakya, Rusya ve Romanya’ya direkt ve dolaylı olarak İstanbul-Laleli kanalıyla ihracat gerçekleştiriyoruz.

Doğayla barışık üretim

Brodeteks'te kendimizi sürdürülebilirlik ve doğa dostu uygulamalara adadık. Kullandığımız ham maddelerin sürdürülebilir üretim doğrultusunda olmasına dikkat ediyor ve sürdürülebilir, doğayla dost ham maddeler kullanan firmalardan tedariğimizi sağlamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca boyahanede kullandığımız RAM bacamız yüksek standartlı filtreleme özelliğine sahip olup yasal mevzuattaki sınır değerden çok daha düşük rakamlarda emisyon salımı yapıyor. Kontrolleri de periyodik olarak çevre mühendisleri tarafından sağlanıyor ve ilgili bakanlık tarafından denetleniyor. Bu nedenle ürünlerimizin doğa için güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Değerlerimizi koruyoruz

Her şeyden önce insana değer veriyoruz. Bu prensiple üretim aşamalarımızda her zaman uygulanan yasal mevzuatı takip ediyor, devamlı olarak mevzuat güncellemelerini iş güvenlik uzmanlarımız ve kurum doktorlarımızla takip ederek uyguluyoruz.

Dünyayı sarıyoruz

Geniş ürün gamımız ve tüm dünyadan gelen talepler doğrultusunda yılda yaklaşık 2,5 milyon metre üretim gerçekleştiriyoruz. Katma değeri yüksek ürünlerimizin kaliteli üretimlerle yeni koleksiyonlarda buluşması sayesinde her geçen yıl sayılarımızı katlıyoruz.

Haber/Blog

Heimtextile 2023

Hayati Öztürk tarafından 1974 yılında ilk ilmeği atılan Brodeteks, simli iplik büküm ile tekstil sektörüne giriş yapmıştır.